SynCloud (8.x-2.36) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Port
oc: Pòrt

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Changed
oc: Modificat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
