SynCloud (8.x-2.38) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
