SynCloud (8.x-2.41) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Port
hi: पोर्ट

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Cron
hi: क्रॉन

en: Changed
hi: बदल गया

en: UUID
hi: युयुआइङी
