SynCloud (8.x-2.41) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Authored on
hr: Izrađeno
