SynCloud (8.x-2.45) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Weekly
cs: Týdně

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno
