SynCommerce (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Save
fa: ذخیره

en: Filters
fa: فیلترها

en: Products
fa: محصولات

en: Save product
fa: ذخیره‌ی محصول

en: Manage products
fa: مدیریت کالاها
