SynCommerce (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Save
cs: Uložit

en: Filters
cs: Filtry

en: Products
cs: Produkty

en: Save product
cs: Uložit produkt
