SynCommerce (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Status
es: Estado

en: Save
es: Guardar

en: Filters
es: Filtros

en: Products
es: Productos

en: The description.
es: La descripción.

en: Save product
es: Guardar producto

en: Manage products
es: Administrar productos
