SynCommerce (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Save
et: Salvesta

en: Filters
et: Filtrid

en: Products
et: Tooted

en: Save product
et: Salvesta toode

en: Manage products
et: Tooted
