SynCommerce (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Save
hu: Mentés

en: Filters
hu: Szűrők

en: Products
hu: Termékek

en: The description.
hu: A leírás.

en: Save product
hu: Termék mentése

en: Manage products
hu: Termékek kezelése
