SynCommerce (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Save
it: Salva

en: Filters
it: Filtri

en: Products
it: Prodotti

en: The description.
it: La descrizione.

en: Save product
it: Salva prodotto

en: Save variation
it: Salva variante
