SynCommerce (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Save
ru: Сохранить

en: Filters
ru: Фильтры

en: Products
ru: Товары

en: The description.
ru: Описание

en: Save product
ru: Сохранить товар

en: Save variation
ru: Сохранить вариант

en: Manage products
ru: Управлять товарами
