Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау
