Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Next »
lt: Toliau »

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: {current} of {total}
lt: {current} iš {total}

en: « Prev
lt: « Atgal

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
