Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Close
sl: Zapri
