Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Save
be: Захаваць

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
