Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Align
cs: Zarovnání

en: Close
cs: Zavřít

en: Caption
cs: Popisek

en: Next »
cs: Následující »

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: {current} of {total}
cs: {current} z {total}

en: « Prev
cs: « Předchozí

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Uploads disabled
cs: Nahrávání souborů je vypnuto.

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
cs: Nahrávání souborů je povoleno, maximální velikost: @size @dimensions

en: Short description for the visually impaired
cs: Krátký popisek pro zrakově postižené
