Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Close
eu: Itxi

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
