Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Align
he: יישור

en: Close
he: סגירה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: Image style
he: סגנון תמונה
