Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Left
hy: Ձախ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
