Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Save
is: Vista

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Close
is: Loka

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
