Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Align
jv: Rata

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
