Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Close
km: បិទ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
