Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Align
lv: Novietot

en: Close
lv: Aizvērt

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
