Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
