Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Center
ta: மையம்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Upload image
ta: படத்தை பதிவேற்ற

en: Align
ta: சீரமை

en: Close
ta: மூடு

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை
