Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Close
ast: Zarrar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
