Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Left
bo: གཡོན

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
