Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Align
ca: Alineació

en: Close
ca: Tanca

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Next »
ca: Següent »

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: {current} of {total}
ca: {current} de {total}

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Uploads disabled
ca: Càrrega de fitxes inhabilitada

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
ca: Càrrega de fitxers habilitada, mida màxima: @size @dimensions

en: Short description for the visually impaired
ca: Breu descripció per als discapacitats visuals
