Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: None
id: Tiada

en: Image
id: Gambar

en: Center
id: Tengah

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Save
id: Simpan

en: Upload image
id: Unggah gambar

en: Align
id: Ratakan

en: Close
id: Tutup

en: Caption
id: Keterangan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Alternative text
id: Teks alternatif

en: Image style
id: Gaya gambar

en: {current} of {total}
id: {current} dari {total}

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
id: Upload diaktifkan, ukuran maksimal: @size @dimensions
