Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
