Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: Align
oc: Alinhar

en: Close
oc: Tampar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
