Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: Align
ps: پرليكول

en: Close
ps: تړل

en: Caption
ps: نوم

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
