Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Align
el: Στοίχιση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Uploads disabled
el: Οι αποστολές απενεργοποιήθηκαν

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
el: Ενεργοποιημένες αποστολές, μέγιστο μέγεθος: @size @dimensions
