Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Align
et: Joondus

en: Close
et: Sulge

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Next »
et: Järgmine »

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Uploads disabled
et: Failide üleslaadmine on välja lülitatud

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
et: Üleslaadimine lubatud, suurim suurus: @size @dimensions

en: Short description for the visually impaired
et: Lühike tutvustus nägemispuudega inimestele
