Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Upload image
fi: Lataa kuva

en: Align
fi: Tasaa

en: Close
fi: Sulje

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Next »
fi: Seuraava »

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: {current} of {total}
fi: {current} / {total}

en: « Prev
fi: « Edellinen

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Uploads disabled
fi: Lataukset poissa käytöstä

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
fi: Lataukset käytössä, enimmäiskoko: @size @dimensions
