Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Center
hi: मध्य

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Upload image
hi: तस्वीर डालिये

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Close
hi: बंद करे

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Uploads disabled
hi: अपलोड बंद
