Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: « Prev
ur: › گزشتہ
