Ckeditor img styles & colorbox (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: None
vi: Không có

en: Image
vi: Ảnh

en: Center
vi: Giữa

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Save
vi: Lưu

en: Upload image
vi: Tải ảnh lên

en: Close
vi: Đóng

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Next »
vi: Tiếp »

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: {current} of {total}
vi: {current} trong số {total}

en: « Prev
vi: « Trước

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
