Synonyms (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Synonyms
cs: Synonyma

en: Default
cs: Výchozí

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Select
cs: Vybrat

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování
