Synonyms (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: Default
af: Verstek
