Synonyms (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Synonyms
ast: Sinónimos

en: Default
ast: Predefiníu
