Synonyms (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Contains
bs: Sadrži

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
