Synonyms (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: Default
sl: Privzeto

en: Widget
sl: Gradnik
