Synonyms (2.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Synonyms
dz: མིང་གི་རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
