Synonyms (2.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
