Synonyms (2.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Search
fil: Hanapin
