Synonyms (2.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Synonyms
nn: Synonym

en: Contains
nn: Inneheld

en: Starts with
nn: Startar med
