Synonyms (2.0.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Actions
pl: Akcje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: Contains
pl: Zawiera

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Entity
pl: Encja

en: Select
pl: Wybierz

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Behaviors
pl: Zachowania

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Add provider
pl: Dodaj dostawcę

en: Edit provider
pl: Edytuj dostawcę

en: Delete provider
pl: Usuń dostawcę

en: Validate @label
pl: Sprawdź poprawność @label
