Synonyms (2.1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Widget
jv: Piranti
